Lauko baldų uždangalai

Lauko baldų užvalkalai yra tobula apsauga siekiant kuo ilgiau išlaikyti baldų ilgaamžiškumą. Jais baldai apsaugomi nuo lietaus, tiesioginių saulės spindulių, galimo ištepliojimo. Tai ypač aktualu sandėliuojant baldus šaltuoju metų sezonu bei laikant juos vietose, kur yra didelė dulkių koncentracija, pavyzdžiui, atliekant patalpų remontą.

Skaityti daugiau

Lauko baldų uždangalas – tai papildoma medžiaginė priemonė, padedanti puoselėti lauko baldus ir apsaugoti juos nuo lietaus, dulkių ir kitų, neigiamą įtaką turinčių aplinkos dirgiklių. Jie yra įvairių dydžių, spalvų ir formų, todėl 3baldai.lt rasite tinkamiausią apsaugą savo sodo, terasos ar net balkono baldams.

Lauko baldų uždangalų panaudojimas

Lauko baldų uždangalą galima naudoti uždengiant baldus prasidėjus lietui, nakčiai arba juos sandėliuojant. Ypač tai praverčia pasibaigus šiltajam sezonui, kai lauko baldai yra nenaudojami ilgesnį laiką. Naudojant lauko baldų uždangalą baldai nesušlampa, nesusitepa, neapdulka, ilgai išlaiko savo prekinę išvaizdą  - neblunka ir nerūdija. Todėl labiausiai šie uždangalai rekomenduojami naudoti norint apsaugoti metalinius, medinius, minkštus ir pintus lauko baldus.

Nors lauko baldų uždangalų paskirtį puikiai atspindi jų pavadinimas, jų panaudojimo galimybės yra žymiai platesnės. Kartais jie pritaikomi apsaugant namuose esančius baldus, kai vyksta remonto darbai. Taip pat jais mėgstama apdengti sūpynes, žoliapjoves, dviračius, keturračius, motociklus ir kitus lauke, garaže ar sandėliuke esančius daiktus ir transporto priemones.

Tvirtos medžiagos

Uždangalai lauko baldams yra pagaminti iš tvirtų, neperšlampamų, tačiau plonų medžiagų. Įprastai tai būna nepermatomas, UV apsaugą turintis polietilenas, todėl į vidų nepatenka net ir saulės šviesa. Tvirtas užtrauktukas padeda patogiai ir greitai uždėti bei nuimti baldų užvalkalus. Specialiai vėjo gūsiams atsparus lauko baldų uždangalo dizainas leidžia paprastai pritvirtinti apsaugą prie baldų. Kai lauko baldų uždangalų nebereikia juos užtenka sulankstyti ir įdėti į lentyną ar stalčių.

Uždangalų lauko baldams priežiūra

Šie uždangalai yra sukurti kasdieniam naudojimui, todėl juos itin lengva prižiūrėti. Užtenka nuvalyti drėgna šluoste ir šiek tiek palaukti, kol medžiaga išdžius. Neblunkantis, atsparus lauko dirgikliams lauko baldų uždangalas jums tarnaus ne vienerius metus ir padės įvairiose situacijose, kur norėsis išlaikyti daiktų ir baldų švarą.

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Kokie lauko baldų uždangalai yra populiariausi?

Savo klientams siūlome keletą universalių lauko baldų uždangalų dydžių. Populiariausi modeliai yra Comfort baltas 205 x 78 x 40 cm ir Relax pilkas 125 x 125 x 74 cm

Įprastai lauko baldų uždangalus pristatome per 1-2 darbo dienas. Jeigu norite - galite atsiimti patys iš sandėlio Vilniuje!

Tiesioginė lauko baldų uždangalų paskirtis – apsaugoti lauko baldus nuo teplumo ir drėgmės. Baldai gali būti apdengiami lauke arba sandėliavimo vietoje. Taip pat lauko baldų uždangalus galima naudoti atliekant namų remontą ir kitose veiklose, kur yra padidėjusi baldų tepimo rizika. Lauko baldų užvalkalai yra dideli, todėl juos galima naudoti tiek pavienių, tiek ir baldų komplektų uždengimui. 

Lauko baldų uždangalai yra pagaminti iš lauko sąlygoms atsparios oksfordo medžiagos. Ji neblunka, nepraleidžia drėgmės ir nešvarumų, todėl lauko baldai yra apsaugoti nuo išorės dirgiklių. Susitepęs uždangalas lengvai nuvalomas drėgna šluoste ir greitai išdžiūsta, todėl galite jį naudoti bet kuriuo metu, kada jis jums yra reikalingas.

Nors lauko baldai gaminami iš oro sąlygoms atsparių medžiagų, nereiktų tikėtis, kad jie atlaikys žvarbią žiemą ar nuolatinį lietų. Tą patį galima pasakyti ir apie lauko baldų uždangalus - norint, kad jie tarnautų ilgai, reikia užtikrinti, jog uždangalai bus periodiškai prižiūrimi. Uždangalus prižūrėti itin lengva: tiesiog nuvalykite šluoste, išdžiovinkite ir sulankstykite iki kito naudojimo.

Susisiekite!