Apie mus

3Baldai - mes jau pasirūpinome ir atrinkome lauko baldus Jums.
Mūsų komandos pagrindinis tikslas - suteikti galimybę jums įsigyti tokius baldus, kurie maksimaliai atitiks jūsų poreikius. Nepriklausomai nuo to, ar ieškote ekonominio ar premium klasės segmento produktų, mūsų asortimente rasite tai, ko ieškote.
Asortimentas, kuris apima daugiau.
Siekiame suteikti Jums maksimalų patogumą. Būtent dėl to mūsų parduotuvėje rasite ir kitų aukštos kokybės produktų, reikalingu norint įkurti jaukią ir komfortiška lauko erdvę: lauko skėčių, pavėsinės, šildytuvus ir kita.
Profesionalūs specialistai.
Galime užtikrinti aukštos kokybės, profesionalią mūsų komandos konsultaciją jums. Puikiai išmanome produktus, kuriuos siūlome klientams, kokybiškai ir sąžiningai rekomenduojame ir patariame kokie baldai ar kita įranga jums tiktų labiausiai. Nuolat bendrarbiaujame su gamintojais, tobuliname esamus sprendimus ir mokomės, tam, kad pateisintume visus jūsų lūkesčius.
Greitas prekių pristatymas - atsiėmimas.
Suprantame, kad norite gauti prekes “čia ir dabar”. Daugelį prekių sandėliuojame Vilniuje, todėl suteikiame galimybę baldus ir kitą įrangą apžiūrėti ir įsigyti mūsų fizinėje parduotuvėje Visorių g. 20, Vilnius. Esant poreikiui, visus užsakymus pristatome visoje Lietuvoje per 1-2 darbo dienas.
Konkurencinga kaina.
Skirtingai nuo mūsų konkurentų, tiesiogiai be tarpininkų dirbame su produktų gamintojais, tai leidžia mums pasiūlyti jums konkurencingą kainą. Pirkdami mūsų parduotuvėje gausite mūsų patikrintos kokybės prekes už mažesnę kainą!

Mūsų vertybės

Tvarumas
Rūpinamės ir tausojame aplinką, renkamės dirbti su gamintojais, kurie žiūri ta pačia kryptimi. Įmonės procesai vykdomi pagal ISO 14001 standartą.
Profesionalumas
Atsakingumas -Suprantame, kad jūsų tikslas - įsigyti poreikius atitinkančią prekę už konkurencingą kainą. Galime garantuoti, jog gausite atsakingą konsultaciją bei kokybišką prekę. Taip pat užtikriname tinkamą garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.
Pagarba žmogui
Gerbiame esamus ir būsimus klientus, partnerius bei savo komandos narius.
Paprastumas
Suprantame, kad susidūrus su tam tikrų prekių poreikiu pirmą kartą, Jums gali kilti daugybė klausimų. Sieksime, kad Jums būtų viskas aišku ir paprasta.
Komandinis darbas
Suvokiame komandinio darbo naudą, todėl puosialėjame santykius ir telkiame aplinkinius bendro tikslo siekimui. Stengiamės į savo komandą priimti tik savo srtities specialistus, kurių dėka užtikrinti jums tinkamą aptarnavimą.
Inovatyvumas
Nauji produktai ir sprendimai - tai, kas veža mus į priekį! Nuolat stebime rinkos naujovės bei kartu su partneriais jas kuriame patys!
Mūsų įmonė skaičiais
6
Metai patirties
Veiklą vykdome jau 6-ti metai. Per šį laiką užsitarnavome klientų pagarbą.
10 metų
ATSARGINIŲ DALIŲ TIEKIMAS
Daugeliui mūsų parduodamų prekių galime užtikrinti atsarginių dalių tiekimą net 10 metų!
>1,000
Prekių
Daugiau nei 1000 prekių nuolat sandėliuojame, kad užtikrintume greitą pristatymą!
1
PARDUOTUVĖ
Turime ekspoziciją Vilniuje, tačiau prekes pristatome per 1-2 darbo dienas visoje Lietuvoje!
9 iš 10
KARTŲ
9 kartus iš 10-ties galime pasiūlyti geresnę kainą už tokios pačios kokybės ir komplektacijos prekę!

Mūsų kontaktai

Adresas
Telefono numeris
El.paštas

Susisiekite!